Acerca de

 

Yasal Uyarı ve Gizlilik

 

Zed Teknoloji, kullanıcılarının gizlilik haklarını korumak için aşağıdaki kuralları uygulamaktadır.
Zed Teknoloji Web sitesi değişik bakış açısından oluşmuş ve bu bakış açıları kullanıcıların web sitesinden azami verimi almaları için planlanmıştır. Bakış açılarını seçmiş kullanıcıların bir sonraki ziyaretlerinde seçmiş oldukları bakış açısına uygun olarak ziyaretini başlatması amacıyla bilgisayarlarına “cookie” adı verilen dosyalar konulmaktadır.

Zed Teknoloji web sitesi içinde yer alan ve sürekli güncellenen haberlere, kampanya bilgilerini ve diğer süreklilik arz eden güncellemelere üyelik bazında erişmek için kullanıcıların, adı, soyadı, email adresi ve şirket ise şirket adı gibi bilgilerini talep eden formlar doldurmaları istenebilir. Bu bilgiler cookie'ler aracılığıyla kullanıcıların bilgisayarlarına konulabilir ve bu bilgilere göre site gezintisinin kişiye özel bir şekilde sürmesi sağlanabilir.

Zed Teknoloji web sitesinde doldurdurulan formlar ile toplanan bilgiler üçüncü şahıslara verilmeyecektir. Ancak Zed Teknoloji bu bilgileri kampanya, ürün tanıtımı ve duyurularını göndermek ve müşteri profili belirlemek amacıyla kendi bünyesinde kullanabilecektir.

Zed Teknoloji web sitesindeki üyeliklere son verilmek istendiği veya Zed Teknoloji web sitesinden içeriğin dışında kalan ancak bu sitede bulunmasının uygun olacağı düşünülen bilgilerin talep edilmesi halinde, info@zedteknoloji.com adresine elektronik posta atılarak bu talep iletilebilir. Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır.

Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
Üreticiler ve Zed Teknoloji ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü Zed Teknoloji sorumluluk kabul etmez.