Yeni Nesil Dijital Yayıncılık – Pixage

Pixage tüm ekranlarınızı ve yayın akışınızı tek bir merkezden yönetmenizi sağlayan yeni nesil dijital yayıncılık uygulamasıdır.

Pixage yönetim paneline PC, Tablet ve Telefon üzerinden kolayca ulaşabilir, içeriklerinizin yönetimi her an her yerde sağlayabilirsiniz. Ayrıca içeriklerinizi yönetim paneline entegre uygulamalarla zenginleştirebilir, kaliteli yayın ve zengin görsel içeriklerle mesajınızı hedef kitlenize en etkili şekilde iletebilirsiniz.

5ebe7d51d3806c15146a5a9a.jpg

Kurumsal Sosyal Ağ-  WorkplaceWorkplace şirket içi iletişiminizi güçlendiren ve tüm çalışanların iletişimde olmasını sağlayan, interaktif ve dijital kurumsal sosyal ağ platformudur.

Workplace çalışanlar arasında iş birliği artışı sağlar ve çalışanların sürekli etkileşimle güncel kalabildikleri, birbirleri ile mesajlaşabildikleri ister şirket içinde isterse uzaktan çalışabildikleri bir dijital ortam yaratır

kurumsal sosyal Ag - workplace web 3.png
Nesnelerin İnterneti (IOT) Platformu – P
 

Nesnelerin İnterneti (IOT) Platformu – Platform 360

Platform 360 varlıkları, iş değeri yaratacak şekilde izleyen yöneten ve toplanan verileri büyük veri ortamlarında analiz eden kurumsal nesnelerin internet platformudur.

Platform 360 Ürün Ailesi, kurumlara lojistik, üretim ve satış gibi farklı süreçlerde otomasyon yapma imkanı sunarken, kalite ve verimlilik artışı sağlamaktadır. Farklı nesne haberleşme protokollerine güvenli bir yolla destek vermek, kurulum süreçlerini, ortak veri yapısını yönetmek gibi yetenekler sunmaktadır.

 

Dijital İş Gücü – RPA (Robotic Process Automation)

Dijital dönüşüm yolcuğunuzda operasyonel yüklerinizi azaltıp işinizde verimliliği RPA teknolojisi üzerine geliştirmiş dijital İş Gücü ile birlikte kolaylaştırabilirsiniz.

Siz pazarda yeni fırsatlara odaklanınırken, Dijital İş Gücü hızlı, hatasız ve kaliteli çıktılar üretmenize yardımcı olarak yoğun iş yükünüzü azaltmanıza yardımcı oluyor. 

Dijital İş Gücü – RPA (Robotic Process A
 
unnamed.png

insan kaynakları çözümü Neden HRedition?

Bulutta Verileriniz Bizimle Güvende: Bulut tabanlı HRedition’da süreçleriniz ve bilgileriniz Zed Teknoloji güvencesiyle Türkiye’deki veri merkezlerinde tutulmaktadır

Güvenli Yapısı : HRedition ISO 9001:2015 Kalite Yönetimi Sistemi, 27001:   2013 Bilgi Güvenliği
Yönetimi Sistemi, 22301:  2012 İş Sürekliliği

Yönetimi Sistemi ve 20000: 2011 Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetimi Sistemi sertifikalarına sahiptir.

Mobil Uyumlu, Kullanıcı Dostu Ara Yüz

%100 mobil uyumlu, kullanıcı dostu yepyeni tasarımı ile süreçlerinizi aksamadan her yerden
Size Uyan Değişken Tanımlar : Şirketinize özel organizasyon, çalışan bilgilerini ve izin hak ediş gibi kuralları kendiniz tanımlayın


Kolay Kurulum

HRedition bulut tabanlı yapısı ile 1 gün içinde kullanmaya başlayabilirsiniz. Başka bir özlük ürünü kullanmadan çalışan bilgilerini HRedition’da tutabilirsiniz

Modüler Yapı

İsterseniz tüm modülleri isterseniz de yalnızca ihtiyacınız olanları alabileceğiniz modüler yapı

07095608_stratejik-insan-kaynaklari-yone
 
 

İş Sağlığı ve Güvenliği

6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu çerçevesinde İş Sağlığı ve Güvenliği Faaliyetlerini denetleyen ve web tabanlı bir yazılım olan WorkSafe; uygunsuzlukları tespit eder, uyarır, arşivler ve yönetimi gerçek zamanlı olarak bilgilendirir.

Minimum Risk, Maksimum Güvenlik

Her yıl işle ilgili milyonlarca kaza ve hastalıklar sonucunda 3,2 milyondan fazla insan hayatını kaybediyor. İşle ilgili hastalık ve ölümlerin yarattığı değer kaybı %4 civarında. Her bir çalışanınızın hayatı ve şirketinizin ekonomiye kattığı değer bizim için çok değerli. Bu sebeple, Zed Teknoloji olarak WorkSafe İş Sağlığı ve Güvenliği Yazılımı ile risklerinizi minimalize etmek ve size daha güvenli bir iş ortamı yönetimini sunmayı amaçlıyor, çalışanlarınıza ve işinize değer katıyoruz.

iş güvenligi web 7.png