Yönetilen Hizmetler ve Dış Kaynak (Outsourcing)
 

 

Bilgi teknolojileri  sistemleri tüm iş süreçlerinizin en temel noktasında yer alır. İşinizi sürdürebilmeniz için kritik önemde olan bu sistemlerin tüm katmanlarının uçtan uca 7/24 izlenmesi ve bu katmanlara problem oluşmadan proaktif olarak müdahale edilmesi Yönetim Hizmetleri ile mümkün olur.

 

Bu sayede, hem konusunda uzman teknik ekip oluşturmak yükünden kurtulmanızı, hem de var olan yetkin insan kaynağınızın asıl işlerine ve stratejik alanlara odaklanabilmesini sağlar.

9c58ce00ceadb7cbfbe7ddb2a5275b22.png

Personel Yerleştirme
 

 

Kardeş şirketimiz Novamental geniş danışman kadrosuyla nitelikli iş gücü arayışında olan firmalara hizmet vermek üzere kurulmuştur.

 

Bu doğrultuda iş ortaklarımıza ihtiyacı olan yetenekli keşfetmenin yanı sıra Bahçeşehir üniversitesi ile yaptığı iş birliği sayesinde insan kaynağının da geliştirilmesine katkı sağlar

Finansal Kiralama (Leasing)


Ülkemizde kiralamanın en yaygın türü olan finansal kiralama, yatırım malının finansmanını içerir ve sözleşme sonunda yatırım malı sözleşmede belirtilen iz bedel üzerinden kiracı firmalara devredilir. Zed Teknoloji yaptığınız donanım yatırımları için iş ortağı olduğu finansal kurumlarla birlikte sizlere leasing ile alım imkanı sunmaktadır

.

Operasyonel Kiralama (Leasing)

Kira vadesi sonunda kiralanan ekipmanın devrinin kiracıya yapılması zorunluluğu olmayan, kiracıya ekipmanı devralma opsiyonu verilmeyen kiralama modelidir. Kiralanan ekipmanla ilgili fayda ve risklerin kiralayan üzerinde kaldığı bir modeldir. Belirli sürelerde kullanılacak ekipmanların finansmanı için en uygun kiralama çeşididir. Kiracı Firmalara Avantajları:  Net özkaynak maliyeti düşer.  Borçlanma kapasitesini artırır.  Kiracı ödediği kiraların tamamını giderleştirir.  Kira bedelleri daha düşük olacaktır.