CCTV Cloud

Kayıtların silinmesi, yok edilmesi halinde bulut ortamında saklanan görüntüler geriye dönük incelemelerin yapılmasına olanak sağlar.

CCTV Cloud neden gereklidir?

IP kamera bulut depolama alanı, şifrelenmiş IP kamera kayıtlarınızı bulut sunucusunda saklamak için internet kullanır. Böylece depolama alanındaki kayıtlarınızı istediğiniz anda görüntüleyebilir, oynatabilir, silebilir veya indirebilirsiniz.


CCTV Cloud kullanmanın avantajı nedir?

CCTV güvenlik görüntülerini yerinde saklarken, görüntüleri tutabileceği süre, sistemin donanım kapasitesi ile sınırlıdır. Video saklama süresinin arttırılması ek veya yedek donanım gerektirebilirken, CCTV cloud ile kapasite kullanımında sınır yoktur ve çözümü daha düşük maliyetlidir.


Ev ve araç için oluşabilecek güvenlik zafiyetlerinde ( hırsızlık, taciz, suikast, kaza vb. durumlarda) kayıtların silinmesi, yok edilmesi halinde bulut ortamında saklanan görüntüler geriye dönük incelemelerin yapılmasına olanak sağlar. İşyerleri için de bulut tabanlı bir güvenlik sistemi tercih ettiğinizde sunucular boşa çıkar, tüm güvenlik ve yazılım güncellemeleri otomatik gelir. Bakım ve servis faaliyetleri ise ticari işlemlerinizde bir kesinti olmadan uzaktan gerçekleştirilir.